GİZLİLİK POLİTİKASI

loading

KUR HESAPLA

Kişisel Bilgilerinizin Toplanması

Kişisel verilerin toplanması, araba kiralamak için gereklidir. Adınızı, adresinizi, telefon numaranızı ve e-posta adresinizi istiyoruz. Bu, rezervasyonunuzu işleme koymamıza, talebinizle ilgili herhangi bir sorun yaşarsak sizinle iletişime geçmemize veya size rezervasyonun elektronik bir onayını göndermemize yardımcı olur. Bu bilgileri Web Sitemizden topluyoruz ve size aracı sağlayacak olan Lisans Sahiplerimizle paylaşıyoruz.

Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı

Araç kiralama işimizin idaresini ve yönetimini sürdürmemize ve iyileştirmemize yardımcı olmak için bu Web Sitesi aracılığıyla sağlanan kişisel bilgileri kayıtlarımızın bir parçası olarak tutuyoruz. Yalnızca hizmetlerimizi ve iş ortaklarımızın hizmetlerini pazarlamak için sizinle iletişim kuracağız.

Promosyonlar

Sitemizde herhangi bir promosyon veya yarışmaya girerseniz, gerekirse sizinle iletişim kurabilmemiz için kişisel bilgilerinizi vermenizi isteyeceğiz. Bir üçüncü şahıs aracılığıyla bir ödül teklif edilirse, ödüllerin dağıtımını kolaylaştırmak için ilgili tarafa bilgi vermemiz gerekebilir.

Üçüncü Taraf Web Siteleri

Web Sitemiz üçüncü şahıs web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu web sitelerine giden bağlantıları »tıkladığınızda« toplanan bilgileri izlemiyoruz veya kontrol etmiyoruz.

Kişisel Bilgilerinizin Kontrolü

Müşteriler, kendileri hakkında tutulan kişisel ayrıntı kayıtlarını istedikleri zaman görebilir ve bilgileri güncel tutmak için her türlü değişikliği bize bildirebilirler. Yetkisiz erişimi önlemek için kişisel bilgileri saklamak ve ifşa etmek için katı prosedürlerimiz var. Bu nedenle, size herhangi bir bilgiyi ifşa etmeden önce kimlik ispatı isteyebiliriz. Lütfen istekleri şu adrese gönderin:

Pazarlama Departmanı,

TTS OTO KİRALAMA

info@ttsotokiralama.com.tr

Rızanız

Web Sitesine erişerek veya bizimle veya Lisans Sahiplerimizle bir kira sözleşmesi imzalayarak ve bize kişisel bilgilerinizi vererek, kişisel bilgilerinizin tts oto kiralama tarafından toplanmasını, saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Politika Değişiklikleri

Çevrimiçi gizlilik politikamızı değiştirmeye karar verirsek, değişiklikleri burada yayınlayacağız, böylece her zaman hangi bilgileri topladığımızı ve bu bilgileri nasıl kullandığımızı bileceksiniz.

Özetle

Gizliliğinizi korumayı taahhüt ediyoruz. Bilgilerinizi üçüncü bir tarafla paylaşmayacağız. Yalnızca hizmetlerimizi ve iş ortaklarımızın hizmetlerini pazarlamak için sizinle iletişim kuracağız. Ancak, yasalar gereği bunu yapmak zorunda kalırsa bilgilerinizi üçüncü şahıslara aktarma hakkımızı saklı tutuyoruz.

GÜVENLİK & ÖDEME

payment

GÜVENLİK TAAHHÜTÜ : ttsotokiralama.com.tr 'de yapacağınız tüm alışverişleriniz SSL sertifikası ile %100 güvenlik altındadır. Ödemelerinizde kullanacağınız kredi kartı bilgileriniz, pos işleminde kullanılacak olup, sistemimizde saklanmamaktadır.

İletişim

Seyrani mahallesi Başaklı sokak No: 4/C Kocasinan - Kayseri Türkiye


Telefon :+90 535 389 33 33

Whatsapp :+90 535 389 33 33

info@ttsotokiralama.com.tr

© 2022 ttsotokiralama.com.tr
whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X