KURUMSAL

loading

KUR HESAPLA

Yepyeni Bir Araç Kiralama Deneyimi ; TTS OTO KİRALAMA

Türkiye’nin en başarılı araç kiralama platformlarından biri olan Kayseri TTS Oto Kiralama internet sayfasına hoş geldiniz. www.ttsotokiralama.com.tr  ana sayfamızdan rezervasyon yapmak hem çok kolay hem de güvenli. Kayseri Kiralık Araba sihirbazımız kolayca araç rezervasyonu yapabilirsiniz. Rezervasyonunuzu tamamladıktan sonra e-posta ile rezervasyon onayınızı alır, kiralama yapacağınız ofisimiz ve kiralamanız hakkında detaylı bilgi sahibi olursunuz.

Araç kiralama rezervasyonlarınızda Kayseri TTS Oto Kiralama getirdiği en önemli yenilik, rezervasyon yaptırdığınız kiralık aracımızın belirtilen marka ve modeli ile adınıza ayrılmış olmasıdır.

KİRALIK ARAÇ FİLOMUZ ; TTS Oto Kiralama’nın araç filosu tamamı yılda en az 2 kez yenilenen, son model araçlardan oluşur. Kiralık araçlarımızın en önemli özelliği her zaman yeni olmalarıdır; Dizel otomatik araç seçeneklerimiz hemen hemen tüm araç segmentlerinde mevcuttur. Filomuzda kiralık farklı marka ihtiyaçlarınızdan başlayarak, kiralık lüks araç taleplerinizi de en uygun koşullarla karşılayabilirsiniz.

ARAÇ KİRALAMA FİYATLARI ; TTS Oto Kiralama’nın kiralık araç sektörüne getirdiği diğer bir yenilik sürpriz bir maliyet ile karşılaşmazsınız. Kayseri Havalimanı oto kiralamada, TTS Oto Kiralama kendi markası ile tüm bölgesel olarak hizmet veren yerli bir araç kiralama markasıdır. Başta havalimanı oto kiralama olmak üzere şehir ofislerimiz ile de hizmetinizdeyiz. Kayseri havalimanı araç kiralama

EKONOMİK ARAÇ KİRALAMA ; TTS Oto Kiralama internet sitesinden araç kiralayabileceğiniz gibi, bize 0352 357 00 37  no’lu çağrı merkezimizden de ulaşarak güvenli ve uygun fiyatlı araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. İster bir günlük, ister haftalık veya aylık rent a car ihtiyaçlarınızsa sadece www.ttsotokiralama.com.tr  üzerine bir tıkla hem kaliteli hem ucuz yepyeni bir araç kiralama deneyimi yaşayabilirsiniz.

GÜVENLİK & ÖDEME

payment

GÜVENLİK TAAHHÜTÜ : ttsotokiralama.com.tr 'de yapacağınız tüm alışverişleriniz SSL sertifikası ile %100 güvenlik altındadır. Ödemelerinizde kullanacağınız kredi kartı bilgileriniz, pos işleminde kullanılacak olup, sistemimizde saklanmamaktadır.

İletişim

Seyrani mahallesi Başaklı sokak No: 4/C Kocasinan - Kayseri Türkiye


Telefon :+90 535 389 33 33

Whatsapp :+90 535 389 33 33

info@ttsotokiralama.com.tr

© 2022 ttsotokiralama.com.tr
whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X