SIK SORULAN SORULAR

loading

KUR HESAPLA

Ehliyet ve Yaş Sınırlaması Nedir?

Bizden araç kiralayabilmeniz için; Ekonomik grup araçlarda en az 23 yaş ve 3 yıllık geçerli sürücü belgesi Orta grup araçlarda en az 25 yaş ve 5 yıllık geçerli sürücü belgesi Üst grup araçlarda en az 28 yaş ve 5 yıllık geçerli sürücü belgesi sahibi olmanız gerekmektedir.

Kredi Kartı Zorunluluğu Var mıdır? Ödeme Nasıl Olmalı?

FiloPark Rent A Car'dan Araç kiralayabilmek için kendi adınıza düzenlenmiş kredi kartına sahip olmalısınız. Sürücü ve ek sürücüler haricinde kontratta bulunmayan bir ada ait kredi kartı kesinlikle kabul edilmeyecektir. Kiralamanızın toplam miktarı kontrat başlangıcında kredi kartından veya nakit tahsil edilecektir. Ayrıca, kredi kartınızdan araç gruplarına göre değişen bir ön provizyon (bloke) alınacaktır. Bu bloke, yakıt farkları ve/veya oluşabilecek diğer ekstra masraflar için alınmaktadır; kiralanan aracın sorunsuz bir şekilde ofise iade edilmesinin ardından 2 gün ila 1 hafta arasında çözülecektir. bloke miktarları: Ekonomik grup araçlar için 750 TL Orta grup araçlar için 1500 TL Üst grup araçlar için 2.000 TL Lüks grup araçlar için 4.000 TL

Kiralama Süresi ve Gecikme Durumları nasıldır?

Araç kiralama süresi en az 24 saattir. Daha kısa süreli araç kiralamak isterseniz 1 günlük fiyat uygulamak durumundayız.

Aracı Birden Fazla Kişi Kullanma?

Aracı, kiralayan kişinin dışında bir kişinin de kullanabilmesi için geçerli kimlik ve sürücü belgesi bilgilerinin kiralama başlangıcında sözleşmeye tanımlanması ve günlük ek sürücü ücretinin ödenmiş olması gerekir. Bu kurala uyulmaması halinde tüm sigortalar geçersiz olacak kiracı ve aracı kullanan kişiler tüm ceza ve hasarlardan sorumlu olacaklardır.

Aracın Yakıtı Nasıl Veriliyor?

Araçlarımız size dolu depo olarak teslim edilir. Aracı iade etmeden önce ofisimize en yakın benzin istasyonunda depoyu doldurmanızı rica ederiz. Aracınızı eksik yakıt veya boş depo ile teslim etmeniz durumunda eksik miktar kadar yakıt farkını hizmet ücreti ile birlikte tahsil etmek durumundayız.

OTOYOL HGS OGS Geçişleri?

Araçlarımızın tamamında otoyol geçişlerinde sorun yaşamamanız için HGS mevcuttur. Ücretlendirmesi, kira sürenizin sonunda ofis çalışanlarımız tarafından yapılacak geçiş kontrolleri sonucunda kredi kartınızdan tahsil edilecektir. Yürürlükte olan tüm trafik kural ve kanunlarına uyma zorunluluğunuz vardır. Aracın kullanımından kaynaklanan trafik cezaları da dahil olmak üzere her türlü ceza kullanıcıya ait olup, hangi nedenle olursa olsun aracın resmi ulusal veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman kiralama süresi içerisinde kabul edilir. Kiralama süresinden sonra TTS OTO KİRALAMA bildirimde bulunulan trafik cezaları kredi kartınızdan tahsil edilecektir.

GÜVENLİK & ÖDEME

payment

GÜVENLİK TAAHHÜTÜ : ttsotokiralama.com.tr 'de yapacağınız tüm alışverişleriniz SSL sertifikası ile %100 güvenlik altındadır. Ödemelerinizde kullanacağınız kredi kartı bilgileriniz, pos işleminde kullanılacak olup, sistemimizde saklanmamaktadır.

İletişim

Seyrani mahallesi Başaklı sokak No: 4/C Kocasinan - Kayseri Türkiye


Telefon :+90 535 389 33 33

Whatsapp :+90 535 389 33 33

info@ttsotokiralama.com.tr

© 2022 ttsotokiralama.com.tr
whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X